AS Roma

Gabriele Baldi P 24/08/2004
Davide Mastrantonio P 16/01/2004
Emanuele Semprini P 02/01/2004
Etienne M. Catena D 01/01/2004
Francesco Chesti D 26/03/2004
Leonardo D’Alessio D 21/02/2004
Matteo Falasca D 27/04/2004
Filippo Missori D 24/03/2004
Alessio Muratori D 03/05/2004
Giulio Pandimiglio D 12/03/2004
Matteo Pellegrini D 10/01/2004
Gianluca Corvino C 10/03/2004
Francesco D’Alessio C 21/02/2004
Fabrizio Lilli C 19/03/2004
Alessandro Mirimich C 15/02/2004
Niccolò Pisilli C 23/09/2004
Pietro Tomaselli C 17/11/2004
Federico Corelli A 25/03/2004
Tiziano Fulvi A 21/08/2004
Nicolò Liburdi A 03/07/2004
Giacomo Mancini A 21/03/2004
Cristian Padula A 12/08/2004
Leonardo Rossi A 14/07/2004
Alessandro Rubinacci Allenatore